Skip to main content

Twoje kompleksowe rozwiązanie

Nasz system Conveni-Pack stanowi unikalne, kompleksowe rozwiązanie, które łączy zadania chłodnictwa z komfortowym chłodzeniem i ogrzewaniem w jednym systemie. Można także połączyć swój system Conveni-Pack z naszymi kurtynami powietrznymi Biddle oraz jednostkami wewnętrznymi Daikin.

Efektywność energetyczna

Daikin Conveni-Pack, zaprojektowana z zastosowaniem technologii VRV i innowacyjnej technologii odzysku ciepła naszej specjalności, może obniżyć Twoje zużycie energii aż o 50%. Jednostka ta odzyskuje do 100% ciepła z wystawowych szaf chłodniczych i skraplaczy oraz wykorzystuje je ponownie do ogrzewania sklepu lub biura bez dodatkowych kosztów.

Zaprojektowana, aby dostosować się do Twojego budynku

Dzięki swojej modułowej i kompaktowej budowie Conveni-Pack jest łatwa do zainstalowania. Jej przestrzeń instalacyjna jest o 60% mniejsza niż systemów tradycyjnych i nadaje się idealnie do małych i średnich budynków z ograniczeniami przestrzeni, ponieważ niezbędna jest tylko jedna jednostka zewnętrzna.

Międzynarodowe nagrody

Już w momencie wprowadzenia na rynek, Conveni-Pack uznano za system innowacyjny i przyjazny dla środowiska – to powód dla którego został nagrodzony wymienionymi poniżej nagrodami:

  • Jest zdobywczynią nagrody 2014 Institute of Refrigeration Ireland (IRI) Environmental Award
  • Jest zdobywczynią nagrody 2014 Top Retail Product Award, Handelsjournal, Niemcy
  • Trofeum za innowacje Innovation Trophy 2008, wystawa Equipmag we Francji
  • Incentive Prize 2007, Ministerstwo Środowiska w Niemczech
  • UK Environmental Product of the Year 2006, nagrody w branży chłodzenia