Pomocnik Serwisanta Urządzeń ChłodniczychPraca

Pomocnik Serwisanta Urządzeń Chłodniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową zapraszamy do pracy w naszej branży.
Od pomocnika do samodzielnego Serwisanta w 1-2 lata.
Zarobki w naszej branży są bardzo dobre!

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w wykonywaniu przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych
  • Pomoc w wykonywaniu bieżących napraw instalacji chłodniczych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dobre umiejętności techniczne, sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
  • Obowiązkowa znajomość języka polskiego na poziomie B1
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, gotowość do delegacji
  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz, pełen etat
  • Indywidualne WARSZTATY szkoleniowe z chłodnictwa we WŁASNYM LABORATORIUM  (dostosowujemy program do kwalifikacji i potrzeb każdego pracownika!)
  • Udział w ambitnych projektach i możliwość rozwoju zawodowego.

Dołącz do nas!
Zespół Ralco Technic.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail: [email protected]  z  dodaniem następującej klauzuli informacyjnej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RALCO TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, Al. Aleje Jerozolimskie, nr 200, lok. 206, miejsc. Warszawa, kod 02-486, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.