Serwisant Urządzeń ChłodniczychPraca

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH!

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • naprawa, serwis i  uruchomienie urządzeń chłodniczych
  • przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Obowiązkowe doświadczenie zawodowe w chłodnictwie
  • Uprawnienia F-GAZ
  • Głębokie rozumienie schematów elektrycznych i hydraulicznych (chłodniczych)
  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi oraz chłodniczymi
  • Umiejętność samodzielnego przeprowadzania diagnoz
  • Dobre umiejętności techniczne, sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • Samodzielne wykonanie przeglądów na obiektach
  • Samodzielna naprawa usterek i awarii
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
  • Obowiązkowa znajomość języka polskiego na poziomie B1
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, gotowość do delegacji
  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz, pełen etat
  • Indywidualne WARSZTATY szkoleniowe z chłodnictwa we WŁASNYM LABORATORIUM  (dostosowujemy program do kwalifikacji i potrzeb każdego pracownika!)
  • Udział w ambitnych projektach i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU Zdrowie dla całej rodziny
  • Służbowy samochód do pracy  oraz telefon. Dołącz do nas!

Zespół Ralco Technic.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail: [email protected]  z  dodaniem następującej klauzuli informacyjnej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RALCO TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, Al. Aleje Jerozolimskie, nr 200, lok. 206, miejsc. Warszawa, kod 02-486, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.