Miejsce pracy: Szczecin, Warszawa, PodlaskieWielkopolskieDolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie

Poszukiwany w pełni samodzielny serwisant!

Musi sobie radzić na hipermarketach i centrach dystrybucyjnych. CO2, Freon.

  • Wyżywimy cię.
  • Ubierzemy cię.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie.
  • Zwiększymy Twój standard życia – będziesz mógł pozwolić sobie na więcej.
  • Pamiętamy o Twojej rodzinie.
  • Pamiętamy o ważnych datach w Twoim życiu.
  • Zdobędziesz nowych przyjaciół.
  • Znajdziesz się w środowisku zdeterminowanym na rozwój – będziesz rozwijał się razem z nami.
  • Praca stanie się Twoją pasją.

Dołącz i zmieniaj razem z nami branżę chłodniczą!
Żyj po nowemu.
Żyj wspaniale!
Pracuj w Ralco Technic.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie bieżących napraw instalacji chłodniczych.
  • Wykonywanie przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (chłodnik, elektryk, automatyk) lub kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.
  • Umiejętność samodzielnego przeprowadzania diagnoz.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia F-GAZ, uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa i otwartość na zmiany są bardzo mile widziane.
  • Szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy – Nowy samochód służbowy – telefon.